W lutym klasy siódme wyjechały na wycieczkę. Oto krótka relacja z ich wyprawy.
***
20 lutego wyjechaliśmy na kolejną wycieczkę. Na miejscu zbiórki (czyli PDK) mieliśmy być o 8.05. Pierwszym celem podróży były łyżwy. Kiedy przyjechaliśmy założyliśmy je i wkroczyliśmy na lodowisko. Naszą dumę szybko utemperowały prawdziwe realia lodowiska, a przynajmniej tych którzy jeździć nie umieli lub też ci, którzy jeździli dawno temu. Muszę przyznać że łyżwy były naprawdę zabawne. Następnym celem podróży były kręgle. Kiedy dotarliśmy na miejsce błądziliśmy, nieudolnie szukając wejścia. Ostatecznie krążyliśmy cały budynek. Następnie dobraliśmy się w grupy i graliśmy. Pod koniec ewidentnie niektórzy mieli już dość. Trzecim celem podróży była oczywiście galeria , wszyscy rozeszli się w swoje strony. To był istny wyścig z czasem, gdyż mieliśmy ograniczony czas. Po czasie poszliśmy w stronę autokaru i ruszyliśmy w stronę Pisza. Wróciliśmy ok. Godziny 14.00. Wycieczka była bardzo udana
Bartosz Sobociński VII b

 

W lutym klasy siódme wyjechały na wycieczkę. Oto krótka relacja z ich wyprawy.***20 lutego wyjechaliśmy na kolejną…

Opublikowany przez Zespół Szkół Katolickich w Piszu 15 marca 2018

Drukuj: