Zakończyliśmy tegoroczny ogólnopolski program #SuperKoderzy prowadzony przez Fundacja Orange 💻⌨️

➡️ Jest to edukacyjny program, w którym nasi uczniowie uczyli się programowania i podstaw robotyki. Był świetną okazją do poznania nowych technologii, ich zastosowania w życiu codziennym oraz rozwoju kreatywności, umiejętności logicznego myślenia i pracy w zespole.💭👌🤝 
➡️ Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom którzy chętnie uczestniczyli w tych dodatkowych, pozalekcyjnych zajęciach oraz Pani Miłosławie Radziszewskiej i Panu Pawłowi Szczepkowskiemu za koordynowanie programu w naszej szkole.👍👍

Partnerami #SuperKoderów są:
 Fundacja Akademia Młodego Hakera
 Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy “think!”

Honorowymi patronami programu są:
 Ministerstwo Cyfryzacji
 Ministerstwo Edukacji Narodowej

➡️ Zakończyliśmy tegoroczny ogólnopolski program #SuperKoderzy prowadzony przez Fundacja Orange 💻⌨️➡️ Jest to…

Opublikowany przez Zespół Szkół Katolickich w Piszu Wtorek, 4 czerwca 2019

Drukuj: