We wtorek 11 czerwca klasy 4 i 5 wybrały się na wycieczkę do Białegostoku i okolic. Pierwszym punktem programu była sztuka w Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku pt. “Hobbit”. Wraz z bohaterem uczniowie doświadczyli niezwykłych emocji i przeżyli niesamowitą przygodę.

Po pokarmie dla duszy nadszedł i czas na małe co nieco dla ciała, w związku z czym grupa uczniów wybrała się do parku trampolin Jumper Park Trampolin. Skokom, podskokom i wyskokom nie było końca.

Ostatni punkt programu to park dinozaurów Jurajski Park Dinozaurów : Muzeum Dziejów Ziemi gdzie uczniowie zasięgnęli nieco informacji o życiu tych przyjaznych stworzeń. Był też czas na skorzystanie z tamtejszych atrakcji: uczniowie mogli się sprawdzić jako przyszli kierowcy czy też urządzić sobie przejażdżkę kolejką. Mimo upału, który nie oszczędzał ani na chwilę, dzień zaliczamy do udanych

🔷 We wtorek 11 czerwca klasy 4 i 5 wybrały się na wycieczkę do Białegostoku i okolic 🔷▶️ Pierwszym punktem programu…

Opublikowany przez Zespół Szkół Katolickich w Piszu Czwartek, 13 czerwca 2019

Drukuj: