“Jest taki dzień w roku… kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny… dzień 1-go listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ich już nie ma wśród nas.. Kochamy nadal, więc pamiętamy.”

W dniu 29. 10.2019 r. Wolontariusze ZSK wybrali się na cmentarz wojenny w Piszu. Uzbrojeni w miotły, grabie, worki oraz pełni zapału wkroczyliśmy na teren cmentarza i zaczęliśmy wielkie porządki. Wszyscy zapalili znicze i zmówili modlitwę. Mamy nadzieję, że tradycja sprzątania cmentarza przez nasze Szkolne Koło Wolontariatu nigdy nie zaniknie. Dziękujemy uczniom za piękną postawę. 

🕯️"Jest taki dzień w roku… kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny… dzień 1-go listopada. To…

Opublikowany przez Zespół Szkół Katolickich w Piszu Środa, 30 października 2019

Drukuj: