„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego!” (Papież Franciszek)

Tymi słowami Ojca Świętego kierowaliśmy się organizując świąteczną akcję „PODARUJ DZIECIOM RADOŚĆ NA ŚWIĘTA”. Była to zbiórka słodyczy i przyborów szkolnych dla Domu Dziecka w Gołdapi. Serdecznie dziękujemy uczniom oraz rodzicom klas I – III za zaangażowanie się w naszą akcję. Dzięki Wam drodzy uczniowie i rodzice podzieliliśmy się tym co najlepsze na święta. Dziękujemy za podarowanie dzieciom radości na ten świąteczny czas.

Koordynator akcji: Rakowska Barbara

 

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego!”…

Opublikowany przez Zespół Szkół Katolickich w Piszu Sobota, 14 grudnia 2019

Drukuj: