Św. Walenty to wszystkim dobrze znany – biskup zakochanych! 

14 luty to dzień jego wspomnienia, a tym samym święto zakochanych, czyli Walentynki  Najmłodsi uczniowie naszej szkoły już kilka dni wcześniej rozpoczęli przygotowania do tego dnia. W czasie zajęć lekcyjnych oraz świetlicowych tworzyli piękne Walentynki dla kolegów i koleżanek ze szkoły, ale także dla nauczycieli i pracowników. Pełni zaangażowania pomagali także w walentynkowej dekoracji szkoły 

Starsi uczniowie – kl. II i III zajęli się Pocztą Walentynkową i roznosili po klasach zgromadzone Walentynki. Były też słodkości oraz kartki z miłymi słowami i życzeniami  Jednym słowem, był to dzień pełen MIŁOŚCI 

Św. Walenty to wszystkim dobrze znany – biskup zakochanych! <314 luty to dzień jego wspomnienia, a tym samym święto…

Opublikowany przez Zespół Szkół Katolickich w Piszu Niedziela, 16 lutego 2020

Drukuj: