6 marca nasza szkoła organizowała X Powiatowy Konkurs Biblijny pod hasłem: “Świadkowie Jezusa”. Konkurs odbył się w kategorii wiedzy biblijnej oraz pracy plastycznej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Ksiądz Biskup Jerzy Mazur. Konkurs wsparł także Poseł na Sejm RP Jerzy Małecki.

W tym dniu towarzyszył nam J.E. ks. Bp Adrian Galbas – biskup pomocniczy diecezji ełckiej, który po raz pierwszy odwiedził naszą społeczność szkolną. Ksiądz Biskup wręczył nagrody zwycięzcom konkursu, ale także spotkał się z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni za to spotkanie, błogosławieństwo i skierowane do nas Słowo.

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy zdobytych miejsc i nagród!
Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu.

KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ
I miejsce – Paweł Baranowski, Katolicka Szkoła Podstawowa w Piszu
II miejsce – Patryk Murach, SP nr 1 w Piszu
III miejsce – Jan Olszak, Katolicka Szkoła Podstawowa w Piszu

KONKURS PLASTYCZNY
I miejsce – Zuzanna Bargłowska, SP nr 1 w Piszu
II miejsce – Krzysztof Dębek, SP nr 1 w Piszu
III miejsce – Anastazja Jabłońska, Katolicka Szkoła Podstawowa w Piszu

 

6 marca nasza szkoła organizowała X Powiatowy Konkurs Biblijny pod hasłem: "Świadkowie Jezusa". Konkurs odbył się w…

Opublikowany przez Zespół Szkół Katolickich w Piszu Poniedziałek, 9 marca 2020

Drukuj: