Z okazji 102 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie kl. V – VII na lekcjach plastyki wykonywali ,,Kartkę urodzinową dla Polski”.
Na lekcjach j. polskiego pod opieką p. J. Kołowajtys napisali piękne życzenia dla naszej Ojczyzny.
Zobaczcie efekty ich pracy.
 
Małgorzata Jabłońska

KLASA 2B

Uczniowie klasy 2b w tym roku szkolnym z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości włączyli się do akcji „Niepodległa do Hymnu”. W samo południe zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Przebrani w odświętne stroje, z kotylionem na piersi i symbolem narodowym – flagą w ręku spędzili ten dzień w gronie rodziny, śpiewając hymn i odwiedzając miejsca pamięci. Dzień ten dla naszych uczniów był doskonałą lekcją patriotyzmu i historii, w którym mogli dać wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
 
Wychowawca: Barbara Rakowska

 

Klasa III świętuje Dzień Niepodległości

Klasa I SP
 
Narodowe Święto Niepodległości  Dziś świętujemy!  Jesteśmy dumni z bycia Polakami! 
Nasi pierwszoklasiści przeżywali wczoraj ważną lekcję historii. Owocem zajęć jest piękna FLAGA POLSKI, która powstała z ich zdjęć! 
 
NIECH ŻYJE POLSKA! 
Drukuj: