Kartki z Iskierkami Emocji🎄
🥰Klasa III wzięła udział w ogólnopolskim projekcie „Kartki z Iskierkami Emocji”. 🎅Głównym jego celem jest wywołanie radości osób, do których kartki świąteczne zostały wysłane, uwolnienie kreatywności i pomysłowości wykonawców kartek, a także nawiązanie współpracy z rówieśnikami, uczniami z innej placówki oświatowej na terenie Polski.
🎄Naszym partnerem w wymianie kartek zostali uczniowie klasy 3 wraz z wychowawczynią p. Joanną ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym w województwie mazowieckim.
🎅W wykonanie kartek uczniowie włożyli dużo pracy i serca, a wszystko po to aby na twarzach odbiorców kartek pojawił się uśmiech, a składane życzenia wywołały ciepłe i pozytywne emocje.
🥰Napisaliśmy również do tej klasy list, który wyślemy gdy wrócimy do szkoły. Przekazaliśmy w nim trochę informacji o nas, o naszej szkole i miejscowości , w której mieszkamy. Dołączyliśmy kilka zdjęć z życia naszej klasy.
🎄Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej znajomości.
Kartki zostały wysłane i teraz z niecierpliwością czekamy na odpowiedź od naszych koleżanek i kolegów z Maszewa Dużego.
 
Jolanta Rostkowska
Drukuj: