W dniach 22-28 marca 2021 w naszej szkole odbył się Global Money Week „Światowy Tydzień Pieniądza” nad którym czuwała koordynator Wioletta Gołaś.
📢Uczniowie oddziału podstawowego oraz liceum mieli możliwość uczestniczyć w projekcie badawczym “Finansoaktywni”, projekcie edukacyjnym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, webinaium Polskiej Izby Ubezpieczeń.
👉 Prócz tego odbyły się dwa konkursy. 1️⃣Jednym z nich to konkurs plastyczny na plakat promujący hasło GMW “Zdobywaj wiedzę. Oszczędzaj. Zarabiaj”.
2️⃣ Drugie wyzwanie to szkolny konkurs wiedzy ekonomicznej, jako eliminacja do międzyszkolnego konkursu ekonomicznego, który odbędzie się w połowie kwietnia z zaprzyjaźnionym „Starym Ogólniakiem”. Wszystkim uczniom biorącym udział serdecznie dziękujemy i życzymy samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy, doświadczenia i umiejętności.
Drukuj: