Wielkanoc tuż, tuż…. Uczniowie klasy II b na zajęciach online mieli możliwość zapoznać się ze zwyczajami i tradycjami Wielkanocnymi. Aby tradycji stało się zadość z wielką radością rozpoczęli przygotowania do tych najważniejszych świąt w ciągu roku. Nie zabrakło przepięknie wykonanych dekoracji, które zostały przygotowane dla siebie i swoich najbliższych jak również jaj malowanych w łupinach cebuli, czy też kolorowych naklejek na pisankach. Uczniowie z uwagę znając już symbolikę potraw, włożyli do wielkanocnego koszyczka potrawy i pięknie udekorowali swoje koszyczki. W ten sposób w ich domach zagościł przedświąteczny nastrój w oczekiwaniu na radosne Alleluja!
Życzymy Wszystkim zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodzinnym. Niech Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, które niesie odrodzenie, napełni Wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Życzą uczniowie klasy II b wraz z Wychowawcą.
Drukuj: