Rok szkolny dobiegł końca. Wystartowaliśmy we wrześniu radośni, pełni energii, a przede wszystkim byliśmy razem. I nic nie zapowiadało zmian. Takiego roku wcześniej nie przeżywaliśmy. To było nowe doświadczenie, prawdziwe wyzwanie, czas próby – dla nas wszystkich. Stanęliśmy wobec inności, pełni obaw o zdrowie i życie nasze oraz naszych bliskich, koleżanek i kolegów, współpracowników i znajomych. Szkolne kontakty przeniosły się do świata wirtualnego, jednak rzeczywistość pozostała całkiem realna – prawdziwa była nasza praca, wysiłek, problemy, troski, ale też nauka, osiągnięcia, sukcesy…
Wszyscy uczyliśmy się poruszać po tym nowym świecie. Nie raz się potykaliśmy, nie raz dawała o sobie znać złośliwość rzeczy martwych, odbieraliśmy nauki, a zarazem dostawaliśmy nauczki. Błądziliśmy, a jednak zawsze znajdowaliśmy wyjście.
Drodzy Uczniowie, nigdy nie wątpiliśmy w Wasze możliwości – w ostatnim okresie udowodniliście, jak jesteście pracowici, dzielni, gotowi podejmować rozmaite wyzwania. Dziękujemy Wam za pracę i znakomitą postawę, a przede wszystkim gratulujemy wysokich wyników w nauce.
Szanowni Rodzice – bez Waszej żelaznej wytrwałości, świętej cierpliwości i głębokiego zrozumienia przejście przez ten trudny i wymagający czas, nie miałoby szans powodzenia. Konieczność zmiany organizacji dnia codziennego, prowadzenia domu, formy aktywności zawodowej, i jeszcze ta niepewność jutra… – należą się Wam słowa uznania i szacunku.
Wszystkim Wam dziękujemy za ten rok – to była trudna szkoła w pełnym tego słowa znaczeniu. Kolejny raz przekonaliśmy się, że stanowimy zespół zdolny do pokonywania trudności i przeszkód, gotowy do współpracy i budowania dobrego klimatu dla wspólnych działań.
Uczniowie! Rodzice! Nauczyciele i Pracownicy! Jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy!
Teraz już przyszedł czas na odpoczynek 
Dziś mówimy Wam do zobaczenia i wesołych wakacji. 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zakończenia roku szkolnego
Drukuj: