Szanowni Państwo,

Jest mi bardzo miło zaprosić Państwa: całe Grono Pedagogiczne i Rodziców, do udziału w bezpłatnych warsztatach online Miesiąc dla Rodziny – Dziecko a pandemia, które odbędą się już w listopadzie. Zapisy trwają. Nasz projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu Po pierwsze Rodzina.

Czas wygaszania pandemii koronawirusa, a co za tym idzie – znoszenia kolejnych obostrzeń, stawia rodzinę w świetle zupełnie nowych wyzwań. Wiele osób dostrzega negatywne konsekwencje lockdownów i zastanawia się jak z nimi walczyć.
 
Nasze warsztaty są odpowiedzią na istotne problemy, które pozwoliła nam doprecyzować szczegółowa analiza obecnej sytuacji rodzin. Tematyka poruszana podczas konferencji dotyczyć będzie m.in. wyzwań związanych z powrotem dzieci do środowiska rówieśniczego, zmian w edukacji, a także relacji małżeńskiej w obliczu ciągłych zmian.
 
Warsztaty składać się będą z dziesięciu internetowych konferencji, mają stanowić praktyczne i realne źródło wsparcia rodzin. Spotkania ze specjalistami z zakresu m.in. psychologii i pedagogiki mają pomóc uczestnikom odnaleźć się w nieustająco zmieniającej się rzeczywistości i zapewnić im poczucie sprawczości.
Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym programem warsztatów i przekazania informacji rodzicom.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załącznikach oraz na naszej stronie internetowej: https://wszystkoorodzinie.pl/warsztaty

Jeśli uznacie Państwo naszą inicjatywę za wartościową, będę wdzięczna za umieszczenie załączonego plakatu w Państwa placówce.

Z wyrazami szacunku,
Dorota Nowak

Drukuj: