🎗️ 13 października świętowaliśmy w Naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej

🎗️ Tradycyjnie obchody Dnia Edukacji rozpoczęliśmy od uroczystej mszy świętej pod przewodnictwem naszego opiekuna duchowego ks. prałata dr Wojciecha Kalinowskiego. Mszę swoim przepięknym śpiewem uświetniła nasza schola szkolna, którą opiekuje się pan Marek Piotrowski

🎗️ Podczas akademii w szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I naszego liceum

🎗️ Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko czas podziękowań dla nauczycieli, za ich pracę i wkład w rozwój uczniów i szkoły, ale także święto pracowników niepedagogicznych. To dzięki administracji, księgowości i pracownikom obsługi nasi uczniowie mogą uczyć się w tak wspaniałej szkole.

🎗️ Pani dyrektor doceniając pracę i sukcesy naszych pedagogów i pracowników przyznała dwie nagrody. Nagrodę Dyrektora dostała pani Barbara Rakowska oraz pani Elżbieta Zielińska.

🎗️ Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz zaangażowanie w życie szkoły organ prowadzący szkołę – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Piszu, przyznało nagrodę dla pani Wioletty Gołaś oraz pani Kamili Szymanowskiej

🎗️ Akademię urozmaiciło również kilka niespodzianek przygotowanych przez uczniów pod opieką pani Eweliny Brodowskiej.
🎭 Oprócz występów wspaniałych aktorów z klasy 5 i 6, mieliśmy okazję obejrzeć prace plastyczne 👉 „karykatury” nauczycieli oraz zobaczyć jak uczniowie parodiują lekcje ☺️

👏👏👏 Wszystkim serdecznie dziękujemy za pracę i zaangażowanie w organizację uroczystości – uczniom, nauczycielom i pracownikom.
❤️ Rodzicom za słodki poczęstunek 😃

🙏 Naszemu opiekunowi duchownemu i księdzu Kamilowi za celebrację mszy świętej.

Galeria z uroczystości dostępna jest na naszym Fanpage’u 

 

Drukuj: