W czwartek 5 października w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych.
 
W Europie to święto obchodzone jest 26 września, a jego celem jest propagowanie nauki języków obcych. W tym dniu na wszystkich uczniów czekało wiele ciekawych atrakcji: występ uczniów kl. VII i kl.IV, konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii, quiz idiomy języka angielskiego oraz konkurs „Jaka to melodia”. Na koniec społeczność szkolna „przeniosła” się także do krajów europejskich, takich jak: Anglia, Grecja, Hiszpania, Włochy, Francja, Chorwacja. Było to możliwe, dzięki uczniom kl. IV -VIII, którzy przygotowali stoiska z pamiątkami danego kraju. Na koniec Pani dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy za najlepiej zaprezentowany kraj.
 
I miejsce kl. III – Anglia
II miejsce kl. V b -Polska
III miejsce kl. IV – Grecja
 
Ten dzień był pełen wrażeń i dobrej zabawy.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację.
Dziękujemy za wspólne świętowanie! 
 
Drukuj: