🇮🇹 🇩🇪 15 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych 🇪🇸 🇧🇷, w którym uczestniczyły klasy 4-8. Tego dnia uczniowie mieli okazję wykazać się inwencją i kreatywnością, brali udział w wielu wyzwaniach i zabawach. 🎉
🎨 Między innymi stworzyli plakaty promujące naukę języków obcych, zaprezentowali ciekawostki dotyczące kultury i języka wybranego przez siebie kraju, jak również uczestniczyli w quizie „‚zgadnij jaki to język”, który okazał się nie lada wyzwaniem 🤔
🎬 Na koniec odbył się pokaz krótkich filmów promujących znajomość języków obcych, które przygotowali nasi uczniowie. Spisaliscie się na medal! Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólną zabawę 😁
 
Drukuj: