15 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych , w którym uczestniczyły klasy 4-8. Tego dnia uczniowie mieli okazję wykazać się inwencją i kreatywnością, brali udział w wielu wyzwaniach i zabawach.
Między innymi stworzyli plakaty promujące naukę języków obcych, zaprezentowali ciekawostki dotyczące kultury i języka wybranego przez siebie kraju, jak również uczestniczyli w quizie „‚zgadnij jaki to język”, który okazał się nie lada wyzwaniem
Na koniec odbył się pokaz krótkich filmów promujących znajomość języków obcych, które przygotowali nasi uczniowie. Spisaliscie się na medal! Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólną zabawę