🌿🌍 22 kwietnia 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Piszu odbył się IV Gminny Konkurs Piosenki Ekologicznej 🌍🌿
Naszą szkołę reprezentowały:
💚 Ewa Bigda, kl.1b
💚Kornelia Kucisz, kl.2
💚Lena Kondracka, kl.3
🎉 Z wielką radością informujemy,że Kornelia Kucisz zdobyła wyróżnienie! 🏅👏
Gratulujemy wszystkim dziewczynkom wspaniałych występów! Byłyście cudowne!😍🥰🤗
 
Drukuj: