🎶 18 maja odbyło się kolejne w tym roku szkolnym spotkanie z muzyką dla uczniów klas 1-3 🎷🎙️
🏆 Nasi półfinaliści konkursu wiedzy o muzyce mieli okazję rywalizować ze sobą najpierw w półfinale, a następnie w wielkim FINALE 🤩
1️⃣ miejsce zajęła Laura Poreda z kl. 1b🥇
2️⃣ miejsce – Zofia Grusznis, kl. 3🥈
3️⃣ miejsce – Ewa Bigda, kl. 1b🥉
Gratulujemy! Byłyście wspaniałe!👏👏👏
 
Drukuj: